
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 9.78 cm |
| Ширина | 33.05 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Сензор против падане, Автоматично презареждане, Автоматично почистване, Сензор против сблъскване, Wi-Fi, Защита против прегряване, Сензор за разположение на предметите в стаята, Гласово разпознаване |
| Дълбочина | 33.15 cm |
| Тегло | 3.1 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро, С измиване |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | Функция график, Филтър Hepa, Управление чрез приложение, Автоматично презареждане, Виртуална стена, Wi-Fi, Навигация LiDAR, Wet&Dry, Гласови контрол, Самопочистване, Тиха, Сензори |
| Мощност | 5000 Pa |
| Мощност на почистване | 5000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 180 min |
| Капацитет | 290 ml |
| Smart | Да |
| Ниво на шум | >50 dB |
| Гаранция | 24 месеца |