
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Αέριο
- 2 καυστήρες: Μικρός: ø4,8 cm/1000W, Μεγάλος: ø9,8 cm/3000W
- Χειρισμός: Μηχανικός
- Ηλεκτρονική ανάφλεξη με το ένα χέρι
- Σύστημα ασφαλείας: Έλεγχος αερίου
- Εμαγιέ σχάρα
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 4,1 x 29 x 52 cm
- Χρώμα: Ανοξείδωτο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εξουσία | 4000 W |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 3000 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1000 W |
| Υψος | 4.1 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |