
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 3000 W
- Θερμαντικές εστίες/καυστήρες: 2
- Υλικό: Ανοξείδωτο/Χυτοσίδηρος
- Μέγιστη θερμοκρασία: 500 °C
- Τύπος: Αερίου, Ενσωματωμένο
- Μηχανική λειτουργία
- Επάνω θέση του πίνακα ελέγχου
- Ανάφλεξη με το ένα χέρι
- Έλεγχος της στάθμης του αερίου
- Γρίλια από χυτοσίδηρο
- Διαστάσεις:
Ύψος: 4,6 cm
Πλάτος: 29 cm
Μήκος: 51 cm
- Χρώμα: ανοξείδωτο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εξουσία | 3000 W |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Υψος | 4.6 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |