
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Αέριο
- 2 καυστήρες αερίου: Μικρός: ø5,37 cm / 1050W, Μεγάλος: 3000W
- Χειρισμός: Μηχανικός
- Ηλεκτρική ανάφλεξη των εστιών αερίου
- Έλεγχος αερίου
- Χυτοσίδηρη σχάρα
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 5,2 x 30 x 52 cm
- Βάρος: 10,7 κιλά
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί |
| Εξουσία | 4050 W |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 3000 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1050 W |
| Υψος | 5.2 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |