- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Υψος | 105 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Βάρος | 3.48 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Ταπετσαρία, Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για τρίχωμα από ζώα |
| Τεχνολογία | Φωτισμός LED |
| Εξουσία | 200 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 35 min |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |