- -178,95 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Плазма |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 24000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 45 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -35 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 32 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI, 4D Airflow |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.7 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 8.7 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 5.4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1 |
| Ροή αέρα | 1300 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 114 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 33.2 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 14 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 31.9 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 89 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 69.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 41 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |