- -110,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Основни характеристики
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 22 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -18 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 52 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -30 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.1 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 4.91 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4.7 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 22.5 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 99.6 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 30.1 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 13.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 53 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 37.8 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 89.9 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 59.6 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 44.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |