- -74,01 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Ροζ, Ροζ χρυσός |
| Εξουσία | 1700 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Cool shot, Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 5.5 cm |
| Μήκος | 28.5 cm |
| Βάρος | 0.785 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |