
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 9.78 cm |
| Πλάτος | 33.05 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Προστασία από υπερθέρμανση, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο, Αναγνώριση φωνής |
| Βάθος | 33.15 cm |
| Βάρος | 3.1 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Функция график, Филтър Hepa, Διαχείριση εφαρμογών, Αυτόματη επαναφόρτωση, Виртуална стена, Wi-Fi, Πλοήγηση LiDAR, Wet&Dry, Гласови контрол, Αυτοκαθαριζόμενο, Тиха, Сензори |
| Εξουσία | 5000 Pa |
| Ισχύς καθαρισμού | 5000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 180 min |
| Χωρητικότητα | 290 ml |
| Εξυπνος | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | >50 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |