- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Οχι |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Σκληρυμένο γυαλί |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Показател за наднормено тегло, Σκληρυμένο γυαλί, Измерва процент на мазнини в тялото, Електронен дисплей, Οθόνη LED |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2 x 1.5 V AAA |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 180 Kg |
| Μονάδα | Λίβρα - lb, Κιλό - kg |
| Διαχωρισμός | 100 g |
| Μετρημένες τιμές | Βάρος σώματος (kg), Οστική μάζα (kg), Основна метаболитна скорост, Μυϊκό ποσοστό (%) |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Βάρος | 1.56 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |