
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Gaz
- 2 arzătoare: mic: ø4,8 cm/1000 W, mare: ø9,8 cm/3000 W
- Comandă: mecanică
- Aprindere electronică cu o singură mână
- Sistem de siguranță: Control al gazului
- Grătar emailat
- Dimensiuni (HxLxA): 4,1 x 29 x 52 cm
- Culoare: Oțel inoxidabil
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Inox |
| Material | Oţel |
| Putere | 4000 W |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 3000 W |
| Putere arzator mic | 1000 W |
| Inaltime | 4.1 cm |
| Latime | 29 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Garanție | 24 luni |