
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 3000 W
- Elemente de încălzire/arzătoare: 2
- Material: oțel inoxidabil/fontă
- Temperatură maximă: 500 °C
- Tip: Gaz, Încorporabilă
- Comandă mecanică
- Panou de control situat în partea superioară
- Aprindere cu o singură mână
- Controlul nivel gaz
- Grătar din fontă
- Dimensiuni: Înălțime: 4,6 cm, Lățime: 29 cm, Lungime: 51 cm
- Culoare: Oțel inoxidabil
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Inox |
| Material | Oţel |
| Putere | 3000 W |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar arzatoare | 2 |
| Inaltime | 4.6 cm |
| Latime | 29 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Garanție | 24 luni |