
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Gaz
- 2 arzătoare cu gaz: mic: ø5,37 cm / 1050 W, mare: 3000 W
- Comandă: mecanică
- Aprindere electrică a arzătoarelor cu gaz
- Comandă gaz
- Grătar din fontă
- Dimensiuni (HxLxA): 5,2 x 30 x 52 cm
- Greutate brută: 10,7 kg
- Culoare: negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă |
| Putere | 4050 W |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 3000 W |
| Putere arzator mic | 1050 W |
| Inaltime | 5.2 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Garanție | 24 luni |