- -86,92 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Cărbune activat, Carbon |
| Tip compresor | inverter |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 36 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.62 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3.79 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.32 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.19 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7.4 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.1 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 56 dB |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 63 dB |
| Garanție | 36 luni |