
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 9.78 cm |
| Lăţime | 33.05 cm |
| Funcții | Regulator de putere, Senzor anti-cadru, Reîncărcarea automată, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Wi-Fi, Protecție împotriva supraîncălzirii, Senzor pentru plasarea articolelor în cameră, Recunoaștere vocală |
| Adâncime | 33.15 cm |
| Greutate | 3.1 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed, Cu spălare |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Tehnologii | Program de funcționare, Филтър Hepa, Gestionați prin cerere, Reîncărcarea automată, Perete virtual, Wi-Fi, Navigatie LiDAR, Wet&Dry, Control vocal, Auto-curățare, Liniște, Senzori |
| Putere | 5000 Pa |
| Putere de curățare | 5000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 180 min |
| Capacitate | 290 ml |
| Smart | DA |
| Nivel de zgomot | >50 dB |
| Garanție | 24 luni |