
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Inaltime | 110 cm |
| Latime | 25 cm |
| Functii | Filtru de spălare |
| Greutate | 1.45 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tehnologii | Baterii cu litiu-ion, Baterie detașabilă, Iluminare LED, Turbo, Display LED |
| Putere | 240 W |
| Putere de aspirare | 70 AW |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.75 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 77.5 dB |
| Garanție | 24 месеца |