- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кантари |
|
| Tip display | Digital |
| Tip cantar | Electronic |
| Smart | Nu |
| Culoare | Gri |
| Material | Geam securizat |
| Tip alimentare | Bateriile |
| Caracteristici cheie | Oprirea automată, Indicatorul bateriei de evacuare, Indicatorul supraponderal, Geam securizat, Măsurați un procent de grăsime corporală, Afișaj electronic, Display LED |
| Baterii necesare | 2 x 1.5 V AAA |
| Greutate maxima suportata | 180 Kg |
| Unitate de masura | Livra - lb, Kilogram - kg |
| Diviziune de cantarire | 100 g |
| Valori masurate | Greutate corporala (kg), Masa osoasa (kg), Principala viteză metabolică, Procentajul muscular (%) |
| Zona corporala | Corp |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Greutate | 1.56 Kg |
| Garanție | 24 luni |