
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 930 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Oprirea automată, Anulare, Afișează automat pâinea, Sistem anti-alunecare, Temporizator |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 7 |
| Inaltime | 18.6 cm |
| Latime | 26.4 cm |
| Lungime | 16.8 cm |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Garanție | 24 luni |