Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Albastru, De aur |
| Material | Plastic, Metal |
| Pachet de conținut | 1 x Telecomanda, 1 х HEPA 13 филтър |
| Funcții | Filtru HEPA, Mod automat, Modul liniștit de lucru, LCD, Extrem de liniștită |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Nivel de zgomot | 39.8 dB |
| Flux de aer | 0 l/h |
| Gradul de viteză | 10 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 95 м² |
| Înălţime | 83 cm |
| Lăţime | 41.5 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 43.4 cm |
| Greutate | 11.9 Kg |
| Garanție | 24 месеца |