- -74,01 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Roz, Aur roz |
| Putere | 1700 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Cool shot, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 5.5 cm |
| Lungime | 28.5 cm |
| Greutate | 0.785 Kg |
| Garanție | 24 luni |