- -15,85 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 95 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 280 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Бял |
| Материал | Алуминий |
| Тип светлина | Халоген |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Конвенционален |
| Брой лампички | 1 |
| Брой филтри | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Енергиен клас | Клас A |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 47 cm |
| Дължина на кабела | 1.8 м |