- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 95 W |
| Нива на мощност | 2 |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 450 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Бял |
| Материал | Алуминий |
| Дизайн | Телескопичен |
| Брой филтри | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Енергиен клас | Клас A |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 м |