- -15,00 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 110 W |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 280 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Черен |
| Тип светлина | LED |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Конвенционален |
| Брой лампички | 1 |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Енергиен клас | Клас D |
| Височина | 15.5 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Тегло | 6 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |