- -7,67 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 220 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 460 м³/н |
| Брой двигатели | 2 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Сребрист |
| Тип светлина | LED |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Телескопичен |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Ширина | 60 cm |
| Тегло | 6.3 Kg |