- -12,78 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 190 W |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 500 м³/н |
| Брой двигатели | 1 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Черен |
| Тип светлина | LED |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Декоративен |
| Брой лампички | 2 |
| Брой филтри | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Енергиен клас | Клас D |
| Височина | 66 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 41 cm |
| Тегло | 12 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |