- -5,11 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Абсорбатори |
|
| Мощност | 190 W |
| Ниво на шум | 48 dB |
| Mаксимален въздушен поток | 460 м³/н |
| Брой двигатели | 2 |
| Тип филтър | Измиващ се |
| Цвят | Черен |
| Тип светлина | Халоген |
| Функции | Осветление |
| Дизайн | Конвенционален |
| Брой лампички | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Метод за вентилация | Изходящ |
| Материал филтър | Алуминий |
| Енергиен клас | Клас B |
| Ширина | 60 cm |
| Color | Черен |