- -6,65 €
- Изчерпано
Барбекютът на дървени въглища MasterGrill MG930 е идеален избор за любителите на домашно приготвените скари. С диаметър от 32 см, той предлага достатъчно пространство за готвене на вкусни ястия.
Черният цвят придава стилен и модерен вид на барбекюто.
То е разработено с мисъл за удобство и многофункционалност. То е подходящо както за употреба на терасата или в градината на вашата къща, така и за къмпинги и други открити места за отдих.
Включената хромирана подвижна решетка е идеална за печене на месо, риба, зеленчуци и други. Решетката е лесна за почистване и поддържане, което я прави удобна за ежедневна употреба.
С барбекюто MasterGrill MG930 вие можете да насладите на свежо приготвени ястия на открито, в съчетание с удоволствието от печенето на дървени въглища.
Независимо дали сте професионален готвач или просто обичате да се забавлявате с приятели и семейство, това барбекю ще задоволи вашите очаквания и ще ви предостави незабравими моменти.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Барбекютът на дървени въглища MasterGrill MG930 е идеален избор за любителите на домашно приготвените скари. С диаметър от 32 см, той предлага достатъчно пространство за готвене на вкусни ястия.
Черният цвят придава стилен и модерен вид на барбекюто.
То е разработено с мисъл за удобство и многофункционалност. То е подходящо както за употреба на терасата или в градината на вашата къща, така и за къмпинги и други открити места за отдих.
Включената хромирана подвижна решетка е идеална за печене на месо, риба, зеленчуци и други. Решетката е лесна за почистване и поддържане, което я прави удобна за ежедневна употреба.
С барбекюто MasterGrill MG930 вие можете да насладите на свежо приготвени ястия на открито, в съчетание с удоволствието от печенето на дървени въглища.
Независимо дали сте професионален готвач или просто обичате да се забавлявате с приятели и семейство, това барбекю ще задоволи вашите очаквания и ще ви предостави незабравими моменти.
Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища, Дърва, Дървени стърготини |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Фиксиран |
| Материал | Метал |
| Височина | 45.5 cm |
| Ширина | 33.5 cm |
| Дължина | 33.5 cm |
| Тегло | 2.6 Kg |
| Диаметър | 32 cm |
| Площ за готвене (см) | 32 x 32 |