- -10,23 €
- Изчерпано

- Купа и капак от стомана, емайлирана с изпечен порцелан - гарантира изключителна здравина и лесно почистване
- Скара за готвене 47 см - тройно никелирана
- Специална перка на дъното на купата за почистване на пепелта и контрол на температурата
- Алуминиев контейнер за пепел
- Алуминиев регулатор за въздух, устойчив на ръжда - осигурява правилната циркулация на въздуха за перфектно готвене
- Две издръжливи на удар и устойчиви на климатични условия гумени колела
- Две здрави дръжки - тази на капака е снабдена с протектор срещу нагряване за безопасна работа
- Размери при затворен капак:
Височина: 87.9 см
Ширина: 53.1 см
Дължина: 53.1 см
Тегло: 7.15 Kg
Размери на кутията: 26 х 52.7 х 52.7 см
Тегло на кутията: 2.02 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Барбекюто WEBER® Compact 47 cm е изключително здраво и лесно за почистване. Със своите компактни размери и 47 см скара за готвене, това е идеалното барбекю, когато имате ограничено пространство за съхранение
- Купа и капак от стомана, емайлирана с изпечен порцелан - гарантира изключителна здравина и лесно почистване
- Скара за готвене 47 см - тройно никелирана
- Специална перка на дъното на купата за почистване на пепелта и контрол на температурата
- Алуминиев контейнер за пепел
- Алуминиев регулатор за въздух, устойчив на ръжда - осигурява правилната циркулация на въздуха за перфектно готвене
- Две издръжливи на удар и устойчиви на климатични условия гумени колела
- Две здрави дръжки - тази на капака е снабдена с протектор срещу нагряване за безопасна работа
- Размери при затворен капак:
Височина: 87.9 см
Ширина: 53.1 см
Дължина: 53.1 см
Тегло: 7.15 Kg
Размери на кутията: 26 х 52.7 х 52.7 см
Тегло на кутията: 2.02 Kg
Всяко барбекю на WEBER®, пристига при вас в комплект с инструкции за монтаж и безопасност, стъпки на запалване, подробно ръководство за готвене на различни видове продукти (месо, морски дарове и зеленчуци) и различни методи на печене.
Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища, Дърва, Дървени стърготини |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Подвижен, Фиксиран |
| Материал | Стомана, Метал |
| Ключови характеристики | 2 колела, Дръжки, Капак |
| Височина | 87.9 cm |
| Ширина | 53.1 cm |
| Дължина | 53.1 cm |
| Тегло | 9.2 Kg |