- -8,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища, Дърва, Дървени стърготини |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Подвижен, Фиксиран |
| Материал | Стомана, Метал |
| Ключови характеристики | 2 колела, Дръжки, Капак |
| Височина | 91.4 cm |
| Ширина | 58.4 cm |
| Дължина | 47 cm |
| Тегло | 9.53 Kg |
| Диаметър | 47 cm |