- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Барбекю |
|
| Тип гориво | Въглища |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Барбекю на въглища |
| Тип | Подвижен |
| Материал | Стомана |
| Ключови характеристики | Вентилация, Колелца, Мобилен, Рафтове за съхранение, Регулируеми отвори за приток на въздух, Странични рафтове |
| Височина | 84 cm |
| Ширина | 96 cm |
| Дължина | 49 cm |
| Площ за готвене (см) | 43 x 39.6 cm |