- Нов продукт
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Барбекю |
|
| Цвят | Сребрист |
| Тип продукт | Барбекю на въглища, Решетка за грил |
| Тип | Подвижен |
| Материал | Инокс |
| Ключови характеристики | Инокс |
| Материал грил | Неръждаема стомана |
| Височина | 22.5 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 52 cm |