- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Син |
| Височина | 108 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Тегло | 5.6 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | Филтър Hepa, LED осветление, LED дисплей |
| Мощност | 450 W |
| Капацитет | 0.6 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 87 dB |
| Гаранция | 24 месеца |