- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 115 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Осветление |
| Дълбочина | 21.5 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 450 W |
| Мощност на почистване | 144 AW |
| Капацитет | 0.5 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 82 dB |
| Гаранция | 24 месеца |