- -188,00 €
- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 115.7 cm |
| Ширина | 31.6 cm |
| Дълбочина | 35.2 cm |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Мощност | 269 W |
| Мощност на почистване | 25000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 65 min |
| Капацитет | 0.56 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 75 dB |
| Гаранция | 24 месеца |