Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Лилав |
| Материал на купата | Пластмаса, Тритан, Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Ръчен |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 200 W |
| Капацитет | 0.475 l |
| Степен скорости | 1 + Импулси |
| Функции | Трошене на лед |
| Ключови характеристики | Функция Pulse |
| Височина | 27.6 cm |
| Дължина | 9.5 cm |
| Дълбочина | 9.5 cm |
| Дължина на кабела | 0.5 m |
| Гаранция | 24 месеца |