- -46,02 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Черен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 1200 W |
| Капацитет | 2.1 l |
| Степен скорости | 10 + Импулси |
| Функции | Смесване, Трошене на лед, Смилане |
| Ключови характеристики | Неплъзгаща се основа, Пулс, Самоизключване, Подвижни и миещи се части |
| Височина | 44.5 cm |
| Дължина | 17.5 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 4.83 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |