
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Черен |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет | 1.75 l |
| Степен скорости | 5 + Импулси |
| Функции | Пасиране, Смесване, Трошене на лед, Приготвяне на супи |
| Височина | 44.3 cm |
| Дължина | 19.9 cm |
| Дълбочина | 21.7 cm |
| Гаранция | 24 месеца |