- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Син |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 1100 W |
| Капацитет | 710 ml |
| Степен скорости | 2 + Импулси |
| Функции | Смесване, Трошене на лед |
| Ключови характеристики | BPA Free, Компактен дизайн, Cиcтeмa пpoтив пpeгpявaнe, Пулс функция, Подвижен капак, Подвижни и миещи се части, Може да се почиства в съдомиялна |
| Височина | 34 cm |
| Дължина | 30.4 cm |
| Дълбочина | 34.5 cm |
| Тегло | 2.6 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |