- -2,56 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Цвят | Зелен |
| Тип | С инфузер |
| Материал | Стъкло, Пластмаса |
| Предназначен за | Чай, Кафе |
| Капацитет | 0.6 l |
| Височина | 19.5 cm |
| Ширина | 14 cm |
| Диаметър | 10 cm |