- -2,56 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Цвят | Зелен |
| Тип | С инфузер |
| Материал | Стъкло, Пластмаса |
| Предназначен за | Чай, Кафе |
| Капацитет | 1 l |
| Височина | 22.3 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 10.8 cm |
| Диаметър | 10.8 cm |