- -10,23 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Цвят | Черен |
| Тип | С инфузер |
| Материал | Стомана |
| Предназначен за | Чай, Кафе |
| Капацитет | 1 l |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Диаметър | 10 cm |