- Изчерпано
Чопър HOMA е малък, така че можеш да го побереш във всеки шкаф. Вместимостта на купата е достатъчнa, за да нарежеш, смелиш или пюрираш всякакви съставки. Дори можеш да избираш дали да използваш единично или тройно острие, за да режеш: плодове, зеленчуци, свежи подправки, ядки, семена.
Чопър Homa се включва чрез бутон – просто го натисни и задръж. Лесният монтаж и противоплъзгащата основа осигуряват лесна и безопасна употреба, а когато приключиш с кълцането, можеш просто да измиеш пластмасовата купа в съдомиялната машина, за да спестиш малко време и усилия. Освен това, уреда има елегантен вид, така че е чудесно и стилно допълнение към всяка модерна кухня.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Чопър HOMA е малък, така че можеш да го побереш във всеки шкаф. Вместимостта на купата е достатъчнa, за да нарежеш, смелиш или пюрираш всякакви съставки. Дори можеш да избираш дали да използваш единично или тройно острие, за да режеш: плодове, зеленчуци, свежи подправки, ядки, семена.
Чопър Homa се включва чрез бутон – просто го натисни и задръж. Лесният монтаж и противоплъзгащата основа осигуряват лесна и безопасна употреба, а когато приключиш с кълцането, можеш просто да измиеш пластмасовата купа в съдомиялната машина, за да спестиш малко време и усилия. Освен това, уреда има елегантен вид, така че е чудесно и стилно допълнение към всяка модерна кухня.
Техническо описание
Чопъри |
|
| Цвят | Бял |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Чопър |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 400W |
| Капацитет | 0.5 l |
| Степен скорости | 1 |
| Функции | Кълцане |
| Включени аксесоари | 1 х Чопър |
| Ключови характеристики | Защита от прегряване |
| Височина | 28 cm |
| Дължина | 13 cm |
| Дълбочина | 13 cm |
| Дължина на кабела | 1.15 м |
| Тегло | 1kg |