Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Бамбук |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Функции | Дупка за закачане |
| Форма | Правоъгълна |
| Височина | 1.5 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 27 cm |