- -36,60 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 45 cm |
| Дължина | 39 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Тегло | 7.3 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Филтриращ метод | Карбонови филтри, Обратна осмоза |
| Цвят | Бял |
| Ширина | 20 cm |
| Тип продукт | Диспенсър за пречистване и затопляне на вода |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Гаранция | 24 месеца |