- -20,45 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Кафяв |
| Материал | Полиестер |
| Функции | Контрол на температурата |
| Част от тялото | Тяло |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 60 W |
| Захранване | Мрежово |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина | 150 cm |