- -25,05 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Цвят | Бял, Светло син |
| Функции | Термостат, Таймер, Индикаторна светлина |
| Капацитет | 18 l |
| Брой програми | 3 |
| Тип готвене | Печене |
| Включени аксесоари | Скара |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Продължителност на таймер | 60 min |
| Мощност | 1380 W |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 24.5 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дълбочина | 47.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |