- -51,13 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване котлон | Електрическо |
| Цвят | Инокс |
| Съдържание пакет | 1 х Готварска печка |
| Функции | Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 4 |
| Обем | 90 l |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 60 cm |