- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Гаранция | 36 месеца |
| Цвят | Бял |
| Функции | Осветление |
| Тип запалване | Електрическо |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Нива на мощност | 6 |
| Брой нагреватели | 2 |
| Обем | 50 l |
| Начин на затопляне | Горно и долно затопляне |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 36.95 Kg |