- -40,90 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Захранване котлон | Електрическо |
| Цвят | Бял |
| Съдържание пакет | 1 х Решетка |
| Функции | Защитно стъкло |
| Тип запалване | Електрическо |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 2 kW |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1 kW |
| Мощност на нормална нагревателна зона | 1.5 kW |
| Максимална температура | 240 C |
| Брой фурни | 1 |
| Обем | 48 l |
| Енергийна ефективност | Клас A |
| Функции на фурната | Грил |
| Височина | 83 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 50 cm |
| Тегло | 42 Kg |