- -35,79 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Захранване котлон | Електрическо |
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Таймер |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 4 |
| Голяма нагревателна зона | 2 |
| Малка нагревателна зона | 2 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 1.8 kW |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1.2 kW |
| Максимална температура | 240 C |
| Обем | 56 l |
| Функции на фурната | Грил |
| Височина | 83 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 43.7 Kg |